VASARA PRASIDĖJO - DAR DAUGIAU NUOLAIDŲ! Pamatykite pirmieji!

Pristatymo tvarka

UAB "SEMINGA" internetinėje svetainėje įsigytas prekes galima atsiimti iš parduotuvės arba Jūsų patogumui prekės gali būti pristatytos į nurodytą adresą. Mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas pristatymas vyktų sklandžiai ir Jūs būtumėte patenkinti savo perkamu produktu. Jei turite kokių nors klausimų ar pageidavimų dėl pristatymo ar atsiėmimo proceso, prašome susisiekti su mumis. Mes visada pasirengę padėti!

Atsiėmimas iš Parduotuvės:

Atsiimti paruoštą užsakymą galite adresu: UAB SEMINGA, Vilniaus g. 40, Putiniškės, Vilniaus r.

Užsakymų atsiėmimo laikas: I-IV 8:30-17:00, V 8:30-16:00.

Maloniai primename, kad atsiimti prekes galite TIK gavus pranešimą apie suruoštą užsakymą. Mūsų darbuotojai padės Jums su prekių atsiėmimu ir, jei reikia, suteiks papildomą informaciją apie užsakymą arba kitus produktus.

Užsakymo pristatymas į Jūsų nurodytą adresą:

Kai gausime jūsų užsakymą ir apmokėjimą, mūsų darbuotojai nedelsdami pradės ruošti jūsų prekes. Mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas užsakymas būtų parengtas ir perduotas pristatymui kuo greičiau. Gavus apmokėjimą už užsakymą, jis bus perduotas vežėjams tą pačią arba sekančią darbo dieną. Po to, kai prekės bus išsiųstos, informuosime Jus apie siuntos būseną ir vežėjo informaciją. Mūsų partneriai užtikrins, kad Jūsų prekės būtų saugiai ir greitai pristatytos nurodytu adresu.

Jei pateikus užsakymą prekės sandėlyje neturėsime, ji bus išsiųsta iškart gavus prekių papildymą. Apie tokią situaciją būsite informuoti atskiru laišku.

Dėl užsakymo pristatymo/atsiėmimo informacijos ar kilus kitiems klausimams galite rašyti el. paštu - seminga@krautuvas.lt arba skambinti tel.nr. +37065620403.