VASARA PRASIDĖJO - DAR DAUGIAU NUOLAIDŲ! Pamatykite pirmieji!

Apie mus

UAB „SEMINGA“  yra šeimos verslo įmonė, kuri specializuojasi krautuvų ir kitos sandėliavimo technikos prekyboje, nuomoje ir servise.

Jau daugiau nei 23 metus savo klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas ir platų naujų ir naudotų krautuvų, sandėliavimo technikos ir atsarginių dalių pasirinkimą. Mūsų tikslas – patenkinti mūsų Klientų, Partnerių poreikius ir išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Nuo 2020 m. UAB SEMINGA tapo kinų gamintojo EP EQUIPMENT oficialiu atstovu Lietuvoje.

Mūsų asortimente rasite įvairių gamintojų ir modelių krautuvus, pritaikytus skirtingoms veiklos sritims. Nesvarbu, ar jums reikia elektrinio, dyzelinio ar dujų krautuvo, mes turime sprendimą jūsų poreikiams:

  • Nauji EP EQUIPMENT elektriniai krautuvai ir sandėliavimo technika;
  • Naudoti dyzeliniai, dujiniai, benzininiai krautuvai;
  • Elektriniai padėklų vežimėliai, keltuvai, prekių rietuvai;
  • Rankiniai hidrauliniai vežimėliai;
  • Priedai krautuvams;
  • Atsarginės dalys.
dsc_5378-irfan_9101-772a6dbdc1b4bcfebe4befc0f6b8679c.jpg

Kodėl verta įsigyti techniką pas mus?

Mūsų parduodama technika pasižymi aukšta kokybe ir patikimumu. Mes tikriname kiekvieną mūsų pardavimui skirtą krautuvą, užtikrindami, kad jis atitinka aukščiausius standartus ir yra techniškai tvarkingas bei saugus naudoti.

Mes siūlome patrauklias kainas ir lanksčias mokėjimo sąlygas, leidžiančias jums sutaupyti ir tuo pačiu gauti aukštos kokybės įrangą.

Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie yra pasiruošę patarti ir padėti jums rasti tinkamiausią sprendimą. Mes vertiname ilgalaikį klientų pasitikėjimą ir siekiame užtikrinti, kad jūsų patirtis su mūsų įmone būtų geriausia.

Jei ieškote kokybiško, patikimo ir ekonomiško sprendimo jūsų krautuvų poreikiams, susisiekite su UAB SEMINGA jau šiandien. Mes esame čia, kad padėtume jums pasirinkti geriausią sprendimą ir pasiektume jūsų verslo tikslus kartu!

whatsapp-image-2024-02-11-at-16-12-39_4546-30fd775031f777b9271af0470191375c.jpg

Mūsų tikslas - kurti vertę!

UAB "SEMINGA" darbuotojai įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius ir paruošia krautuvus klientui taip, kad būtų patogu dirbti. Montuojame įvairius priedus ir stacionarias apšildomas kabinas, keičiame padangas pagal dangas ant kurių važinės krautuvai, uždedame šakes pagal kraunamų prekių ar palečių dydį. Be to, pirkėjams nereikia rūpintis transportu. Pristatome krautuvus su evakuatoriumi Vilniaus mieste. Saugome gamtą ir į tolimesnes vietas vežame su standartinėmis tentinėmis mašinomis.

Nuo 2021 metų UAB "SEMINGA" persikėlė į naują pastatą Vilniaus rajone, kuriame įrengtas modernus ofisas ir remonto dirbtuvės. Šis žingsnis ne tik leido mums užtikrinti palankias darbo sąlygas mūsų darbuotojams, bet ir atspindi mūsų ryžtą kurti tvarų verslą.

Žengdami žingsnį link energijos vartojimo efektyvumo ir aplinkos apsaugos UAB „SEMINGA“ tapo gaminančiu vartotoju ir ant sandėliavimo pastato įrengė 100 kW galios saulės elektrinę. 

Be to, esame įsipareigoję prisidėti prie vietinės bendruomenės gerovės. Todėl teikiame finansinę paramą įvairiems Vilniaus rajono organizacijų projektams ir inicatyvoms, kurios skatina socialinę atsakomybę.